Systemy alarmowe

Iprotektor zajmuje się projektowaniem i montażem nowoczesnych systemów alarmowych oraz instalacji domowych. Instalacje nisko prądowe jak alarm czy monitoring.
Zapewniamy jedne z najnowocześniejszych systemów, u nas otrzymujesz profesjonalne wsparcie techniczne oraz funkcjonalność i estetykę proponowanych urządzeń.

iProtektor powstał na bazie wieloletnich doświadczeń osób służących w policji i służbach specjalnych. Ukierunkowani jesteśmy na systemowe rozwiązania w bezpieczeństwie zarówno dla osób indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych.

iProtektor – systemy alarmowe

zabezpieczymy twój dom lub mieszkanie, oraz firmę

Zabezpieczenie domów

Zabezpieczenie mieszkania

Zabezpieczenie firmy

Nowoczesny i skuteczny system alarmowy

Ajax jest inteligentny, niezawodny i szybki jak błyskawica. Reaguje tylko na prawdziwe niebezpieczeństwa, a nie na fałszywe alarmy. Jeśli coś się stanie, Ajax powiadomi Cię w mgnieniu oka i pomoże zapobiec ogromnym problemom.

System  Ajax został zbudowany od podstaw, łącząc wcześniej nieistniejącą technologię z funkcjonalnym designem, przy użyciu najlepszych dostępnych komponentów. To bezkompromisowe podejście umożliwiło stworzenie przyjaznego dla użytkownika systemu bezpieczeństwa, który udowodnił swoją niezawodność najlepszym profesjonalistom.

Jeweller

technologia radiowa do stabilnej komunikacji z detektorami na duże odległości

OS Malevich

Bezpieczny system operacyjny w czasie rzeczywistym zapewniający stabilne działanie Ajax

Ajax Cloud

Usługa w chmurze z zaawansowanym równoważeniem obciążenia do całodobowego monitorowania systemu z dowolnego miejsca na świecie

Chroń swój dom jednym dotknięciem

Aplikacja Ajax zmienia Twój system bezpieczeństwa w jedno łatwe w zarządzaniu urządzenie. Uzbrój Ajax za pomocą kilku dotknięć. Włącz urządzenia przed powrotem do domu. Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia za pośrednictwem SwiftAlerts, protokołu, którego większość może zazdrościć.

Sprawdź inne usługi ip protektor logo

Dowiedz się więcej u konsultanta

Zleć ochronę profesjonalistom

kontakt