• monitoring osiedli projekt i montaż

Inteligentny dom

Najważniejsza jest funkcjonalność i możliwości integracji.
Systemy projektujemy tak aby zawsze była możliwości rozbudowy systemu o dodatkowe elementy.
Elementy domu integrujemy w jeden sprawnie działający system, ważne że obsługa jest intuicyjna.
Dla nas bez znaczenia jest  jaki obiekt ma system czy jest to firma czy dom czy apartament obsługa każdego jest bardzo prosta.
Włączenie do systemu sterowania domem  alarmu, kontroli dostępu, rolet czy ogrzewania pozwoli w wykorzystać jego możliwości.

ipdom, smart dom, zarządzanie energią

Oświetlenie

Oświetlenie – ważny element w codziennym życiu. Obsługa musi być bardzo prosta. Dzięki podłączeniu w system będziemy mieli możliwość sterowania elementami taki jak włączanie, natężenie światła i wiele innych. Sterowanie oświetleniem to komfort dla ciebie i twojej rodziny.
Oświetlenie można ustawić tak, by automatycznie się ściemniało bądź rozjaśniało w określeniu o porę dnia.
W połączeniu ze sterowaniem inteligentnymi roletami w domu może zapanować odpowiednia atmosfera bez Twojej ingerencji,  tak by zawsze wnętrze było komfortowe dla mieszkańców.

iprotektor, ipdom, zarządzenie oświetleniem

Ogrzewanie, klimatyzacja

Stała temperatura zarówno w zimie i w lecie jest o wiele przyjemniejszy niż wtedy kiedy mamy świadomość, że będziemy musieli się męczyć by samemu ustawić ogrzewanie. Nasze systemy dostosowują  temperaturę by już po wejściu do pomieszczenia, by było komfortowo.
wyobraź sobie mroźny wieczór wracasz z pracy jest już ciemno wieje wiatr i pada śnieg, system sprawi że brama otworzy się, zapali się światło w garażu, wejdziesz do ciepłego domu. Sterowniki naszych systemów sterują ogrzewaniem, odpowiednio ustawiają temperaturę w poszczególnych pomieszczeniach.
Systemy zarządzają oświetleniem i ogrzewaniem tylko tam gdzie jesteśmy, dzięki temu zyskujemy konkretne oszczędności.

ipdom, kontrola temperatury, smart dom, inteligentny dom

System alarmowy

Gwarantujemy pełną integrację z systemem alarmowym Ajax. Tylko takie rozwiązanie zagwarantuje Ci pełne poczucie bezpieczeństwa.
Montaż oraz konfiguracja profesjonalnego systemu alarmowego bardzo dokładnie i skutecznie zabezpieczy wyznaczony budynek.
Montaż alarmu jest jednym z najskuteczniejszych systemów zabezpieczeń z tego względu, że nawet przy zaniku zasilania potrafi skutecznie umożliwić wykrycie intruza w chronionej strefie. Systemy alarmowe są projektowane w ten sposób, by móc zaalarmować o zagrożeniu wszystkich znajdujących się w obrębie budynku i okolicy, ale także SMSowo wcześniej wyznaczone osoby.
Wybierz profesjonalny montaż systemu alarmowego już dziś.

Nie wiesz jaki system wybrać? Poproś nas o jego wycenę

Kontakt !